Motor Kecekapan IE5
Motor Siri IE5 ialah motor induksi sangkar yang direka bentuk mengikut piawaian IEC60034-30 dan kecekapan tenaga IE5.
Spesifikasi
| Piawai | IEC60034-30 |
| Saiz bingkai | 80-355 |
| Keluaran | 0.75kW-315kW |
| Kelas kecekapan | IE5 |
| Voltan/frekuensi | ≤1000V/50Hz |
| Ijazah perlindungan | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kelas penebat/Kelas kenaikan suhu | F/B |
| Pengaturan pemasangan | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Suhu ambien | -15°C ~+40°C |
| Kelembapan relatif hendaklah kurang daripada 90% | |
| Ketinggian hendaklah lebih rendah daripada 1000 m dari aras laut | |
| Kaedah penyejukan | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Kewajipan | S1 |
| Faktor perkhidmatan | 1.0 |
Proses Pengeluaran Kilang
Maklumat Pesanan
● Katalog ini adalah untuk maklumat pengguna sahaja. Sila maklumkan bahawa jika terdapat sebarang perubahan pada produk, tiada nota tambahan akan dibuat terlebih dahulu.
● Semasa membuat pesanan, sila perhatikan data penilaian, seperti jenis motor, kuasa, voltan, kelajuan, kelas penebat, kelas perlindungan, kaedah pemasangan, dsb.
● Kami boleh mereka bentuk dan mengeluarkan motor khas mengikut keperluan pelanggan seperti berikut
1. voltan, frekuensi dan kuasa khas
2. kelas penebat dan perlindungan khas
3. dengan kotak terminal sebelah kiri, hujung aci berganda dan aci khas
4. Motor suhu tinggi atau motor suhu rendah.
5. Kegunaan tanah tinggi atau luar
6. Faktor kuasa atau perkhidmatan khas yang lebih tinggi
7. dengan pemanasan, galas atau belitan PT100, PTC, dsb.
8. dengan pengekod, galas terpencil atau pembinaan galas terpencil.
9. Keperluan lain.
Sekiranya mana-mana item ini menarik minat anda, sila beritahu kami. Kami dengan senang hati akan memberikan sebut harga setelah menerima spesifikasi terperinci anda. Kami mempunyai jurutera R&D pakar peribadi kami untuk memenuhi mana-mana keperluan. Kami berharap dapat menerima pertanyaan anda tidak lama lagi dan berharap dapat berpeluang bekerjasama dengan anda pada masa hadapan. Selamat datang untuk melihat organisasi kami.







