Motor Kecekapan IE1
Spesifikasi
| Piawai | IEC60034-30 |
| Saiz bingkai | 80-355 |
| Keluaran | 0.18kW-315kW |
| Kelas kecekapan | IE1 |
| Voltan/frekuensi | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Ijazah perlindungan | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kelas penebat/Kelas kenaikan suhu | F/B |
| Pengaturan pemasangan | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Suhu ambien | -15°C ~+40°C |
| Kelembapan relatif hendaklah kurang daripada 90% | |
| Ketinggian hendaklah lebih rendah daripada 1000 m dari aras laut | |
| Kaedah penyejukan | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Kewajipan | S1 |
| Faktor perkhidmatan | 1.0 |
Maklumat Pesanan
● Katalog ini adalah untuk maklumat pengguna sahaja. Kami memohon maaf kerana tidak memberi notis awal tentang sebarang perubahan produk.
● Semasa membuat pesanan, sila nyatakan jenis motor, kuasa, voltan, kelajuan, kelas penebat, kelas perlindungan, kaedah pemasangan, dsb.
● Kami boleh mereka bentuk dan mengeluarkan motor khas mengikut keperluan pelanggan seperti berikut
1. voltan, frekuensi dan kuasa khas
2. kelas penebat dan perlindungan khas
3. dengan kotak terminal kiri, hujung aci berganda dan aci khas
4. Motor suhu tinggi atau suhu rendah.
5. Ketinggian tinggi atau kegunaan luar
6. Faktor kuasa atau perkhidmatan khas yang lebih tinggi
7. dengan pemanasan, galas atau belitan PT100, PTC, dsb.
8. dengan pengekod, galas terpencil atau pembinaan galas terpencil
9. Keperluan lain.









