Motor Kecekapan IE2
Spesifikasi
| Piawai | IEC60034-30 |
| Saiz bingkai | 80-355 |
| Keluaran | 0.18kW-355kW |
| Kelas kecekapan | IE2 |
| Voltan/frekuensi | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Ijazah perlindungan | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kelas penebat/Kelas kenaikan suhu | F\B |
| Pengaturan pemasangan | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Suhu ambien | -15°C -+40°C |
| Kelembapan relatif hendaklah kurang daripada 90% | |
| Ketinggian hendaklah lebih rendah daripada 1000m dari aras laut | |
| Kaedah Penyejukan | IC411/ IC416/ IC418/ IC410 |
| Kewajipan | S1 |
| Faktor perkhidmatan | 1.0 |
Peralatan Pengeluaran
Arahan Pesanan
● Katalog ini hanya untuk rujukan pelanggan. Sila maklumkan bahawa jika terdapat sebarang perubahan pada produk, tiada nota tambahan akan dibuat terlebih dahulu.
● Semasa membuat pesanan, sila beri perhatian kepada data pesanan, seperti kuasa, voltan, kelajuan, kelas penebat, kelas perlindungan, jenis pemasangan, dsb. bagi model motor.
● Kami boleh membuat reka bentuk dan pengeluaran produk motor khas tersuai mengikut keperluan anda.
1. Voltan, frekuensi dan kuasa khas.
2. Kelas penebat dan kelas perlindungan khas;
3. Bahagian kiri dengan kotak simpang, hujung aci berganda dan aci khas;
4. Motor suhu tinggi atau motor suhu rendah;
5. Untuk kegunaan tanah tinggi atau luar.
6. Kuasa yang lebih tinggi atau faktor perkhidmatan khas.
7. Dengan pemanas, galas atau belitan PT100, PTC, dsb.
8. Dengan pengekod, galas bertebat atau pembinaan galas bertebat.
9. Keperluan lain.









