YH Marine Motors
Motor siri YH ialah motor aruhan tak segerak tiga fasa yang disejukkan kipas tertutup sepenuhnya untuk kegunaan marin.
Spesifikasi
| Saiz bingkai | 80-355 |
| Keluaran | 0.75kW-315kW |
| Voltan/frekuensi | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Ijazah perlindungan | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kelas penebat/Kelas kenaikan suhu | F/B |
| Pengaturan pemasangan | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Suhu ambien | 0°C ~+45°C |
| Kelembapan relatif hendaklah kurang daripada 90% | |
| Kaedah penyejukan | IC411 、IC416、IC418, IC410 |
| Kewajipan | S1 |
| Faktor perkhidmatan | 1.0 |
Maklumat Pesanan
● Katalog ini hanyalah rujukan untuk pengguna. Harap maaf jika terdapat sebarang perubahan produk, sila maklumkan terlebih dahulu. Katalog ini hanyalah rujukan untuk pengguna. Harap maaf jika terdapat sebarang perubahan produk, sila maklumkan terlebih dahulu.
● Sila ambil perhatian data yang dinilai semasa membuat pesanan, seperti jenis motor, kuasa, voltan, kelajuan, kelas penebat, kelas perlindungan, jenis pemasangan dan sebagainya.
● Kami boleh mereka bentuk dan menghasilkan motor khas seperti berikut mengikut keperluan pelanggan:
1. voltan, frekuensi dan kuasa khas;
2. kelas penebat dan kelas perlindungan khas;
3. dengan kotak terminal di sebelah kiri, hujung aci berganda dan aci khas;
4. motor suhu tinggi atau motor suhu rendah;
5. digunakan di dataran tinggi atau di luar;
6. kuasa yang lebih tinggi atau faktor perkhidmatan khas;
7. dengan pemanas, PT100 untuk galas atau penggulungan, PTC dan sebagainya;
8. dengan pengekod, galas bertebat atau struktur galas bertebat;
9. dengan keperluan lain.
Aplikasi
Kami mempunyai teknologi pengeluaran yang canggih, dan mengejar inovasi dalam produk. Pada masa yang sama, perkhidmatan yang baik telah meningkatkan reputasi yang baik. Kami percaya bahawa selagi anda memahami produk kami, anda mesti bersedia untuk menjadi rakan kongsi kami. Menantikan pertanyaan anda.








